12 C
Tešanj
Petak, 19 Aprila, 2024

Kantonalna liga ZDK: Golijada u Makljenovcu

Nakon skoro petomjesečne pauze, utakmicama 1. kola danas je započela sezona 2015/2016. u Kantonalnoj ligi Nogometnog saveza Zeničko – dobojskog kantona. Strijelci su bili raspoloženi na startu sezone. Viđeno je rekordnih 27 pogodaka. Najviše pogodaka postignuto je na Kamberovića polju, gdje je Fortuna sa 5:4 bila bolja od Zmaja.

U Makljenovcu je postignut pogodak manje. U prvom poluvremenu Proleter je rijesio sve dileme oko pobjednika i sa 4 gola u mrezi i 2 pogodjene stative priveo prvo poluvrijeme kraju.

2 gola Masica i 2 gola Hadzikadunica u prvom djelu su naznaka za bolje dane, pridodao se tu i Ramic sa jos jednim golom u mrezi gostiju, u drugom dijelu.