Tešanj
Četvrtak, 18 Aprila, 2024

Nemila golom iz sumnjivog penala pobjedila Proleter

Ekipa Proletera izgubila je 1-0 u Nemili.

Domacini su poveli golom iz penala kojeg uopce nije bilo, Sudije su ostetile goste..
Veoma lose sudjenje nastavilo se i dalje do kraja poluvremena. Na odmor se otislo sa rezultatom 1-0. U nastavku gosti su stvarali prilike bili mnogo bolji od domacina ali nisu uspjeli iskoristiti par dobrih prilika.
Nakon svih tih prilika gosti ostaju sa igracem manje jer je Hadzikadunic Amar iskljucen smjesnim drugim zutim odnosno crvenim kartonom. Gosti su i nakon toga napadali i bili mnogo bolji i stvorili jos par dobrih prilika i jedna veoma sumnjiva situacija gdje je sudija mirne duse mogao pokazati penal za goste ali nije ucinio to.
Do kraja domacini su pokusavali visokim loptama i kontrama ali rezultat je ostao 1-0.