Kompletirano 11. kolo Druge lige “Centar”: Prekid u Usori

414
1
PODIJELI

Danas su odigrane preostaale utakmice 11. kola Druge lige FBiH -“Centar”. Natron je u Zenici deklasirao domaćeg Rudara, dok je Mladost u Župči bila bolja od Pobjede. Najzanimljivije je bilo na Topoliku gdje je Usora ugostila Radnik iz Hadžića, do ovog kola neporaženu ekipu. Usora je do 70 minute vodila sa 3:2. Strijelci su bili Vehabović, Šimunović i Kršić. Gosti su imali i penal, a na kraju su napravili incident, pa je sudija Adnan Isović koji je odlično vodio ovaj meč zbog napada od strane jednog igrača Radnik prekinuo susret.

Rezultati: Zavidovići: Krivaja – Bosna Sema 1:1, Breza: Rudar – Žepče 2:5, Jelah: Borac – Ilijaš 4:0, Hrasnica: Famos – Azot 1:1, Mladost Župča – Pobjeda 2:0, Usora – Radnik 3:2 (prekid u 70. minuti zbog udaranja sudije od strane gostujućeg igrača), Rudar Zenica – Natron 0:3. TOŠK je bio slobodan. Na tabeli vodi TOŠK sa 22 boda. Radnik ima 19, Borac Jelah i Žepče po 18, Mladost, Famos i Bosna Sema po 17, Natron 15 bodova itd.