POSAO: Dispečer za transport

3258
0

Preduzeće KOTEKS d.o.o. Tešanj
raspisuje oglas za prijem radnika na radno mjesto:

DISPEČER ZA TRANSPORT

Opis posla:

organizacija sektora transporta i obezbeđivanje efikasne, pravovremene i kvalitetne distribucije robe do krajnjih odredišta,
planiranje, organizacija i kontrola rada dnevnih isporuka,
analiza osnovnih pokazatelja efikasnosti službe, predlaganje i implementacija mjera za unapređenje i optimizaciju poslovanja,
učestvovanje u planiranju u domenu svog sektora i u skladu sa kratkoročnim i dugoročnim ciljevima preduzeća,
stalna komunikacija sa direktno povezanim sektorima prodaje i logistike u cilju kvalitetnog i optimalnog protoka informacija,
obezbjeđivanje kvaliteta voznog parka – broja i ispravnosti vozila
koordinacija i organizacija rasporeda rada članova tima; vođenje, motivacija i razvoj zaposlenih i
odgovornost za poštovanje procedura, normi i zakonskih regulativa.

Uslovi:

fakultetsko obrazovanje, saobraćajnog usmjerenja sa najmanje 180 ECTS, poželjno 240 ECTS,
poznavanje važećih standarda i principa poslovanja u domenu transporta i distribucije,
znanje najmanje jednog stranog jezika,
poznavanje rada na računaru (MS Office) i
vozačka dozvola i spremnost na timski rad i poslovna putovanja

Poželjni uslovi:

radno iskustvo u oblasti transporta ili distribucije robe i
stručna osposobljenost za upravitelja prevoza.

Mjesto rada: Tešanj, sjedište Koteks d.o.o., Odjel Transport, u Industrijskoj zoni Bukva

Pismene prijave slati putem putem pošte na adresu Bukva b.b. Tešanj

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje, a dostavljene molbe se ne vraćaju.

Datum objave oglasa: 15.08.2016.godine

Oglas ostaje otvoren 15 (petnaest) dana od dana objavljivanja.

NEMA KOMENTARA