POSAO: Inžinjer prehrambene tehnologije

180
0

Mesarska radnja vl.Rifkija Sarić na osnovu ukazane potrebe raspisuje
O G L A S
za prijem radnika u radni odnos
Radno mjesto: Inžinjer prehrambene tehnologije (m/ž)
Potrebni uslovi:
– VSS Inžinjer prehrambene tehnologije
– Poznavanje rada na računaru
Poželjne kvalifikacije:
– Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
– Poznavanje engleskog jezika
Opis posla:
– Organizacija i praćenje proizvodnje proizvoda od mesa i mesnih prerađevina,
– Koordinacija rada i vođenje tehnoloških procesa,
– Vrši kontrolu sirovine, pripreme proizvodnje i gotovih proizvoda,
– Sudjelovanje u izradi i dorađivanju dokumentacije u sistemima kvalitete i sigurnosti
hrane,
– Vođenje propisanih evidencija i dokumentacije,
Broj izvršilaca: jedan (1)
Mjesto rada: Trg branilaca bb, Jelah, 74 260 Tešanj
Nudimo Vam:
– ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca
– priliku za stručno usavršavanje i obuku, lični i profesionalni razvoj
Podnošenje prijava: Pismene prijave molimo dostavite na adresu Trg branilaca bb, Jelah, 74
260 Tešanj ili na email mesnicasaric@bih.net.ba. Uz prijavu neophodno dostaviti kopiju
diplome.
Datum objave oglasa: 26.09.2017.godine
Oglas ostaje otvoren 15 (petnaest) dana od dana objavljivanja.

NEMA KOMENTARA