POSAO: Potreban adminstrativni radnik

281
0

Opća poljoprivredna zadruga

„KAPI ŽIVOTA“

JAVNI OGLAS

za prijem radnika u radni odnos na određeno vrijeme

U skladu sa potrebama, članovi zadruge Opća Poljoprivredna zadruga „KAPI ŽIVOTA“ donose odluku o raspisivanju oglasa za prijem u radni odnos jednog izvršioca na određeno vrijeme za radnu poziciju:

-administrativni službenik- 1 izvršilac

Uslovi:

-SSS, VSS ekonomskog smjera

-poznavanje rada na računaru ( Microsoft Word, Excel i sl. )

-komunikativna, kulturna i odgovorna osoba

-sposobnost rukovođenja

-vozačka dozvola B kategorije i posjedovanje vlastitog vozila

-poželjno radno iskustvo u administraciji

Opis posla:

-vođenje administrativno-tehničkih poslova

-evidentiranje i čuvanje poslovne i ostale dokumentacije

-priprema terenske dokumentacije

-obračun naknade za mlijeko kooperantima

-kontrola otkupnih stanica

-drugi poslovi po nalogu direktora.

Potrebna dokumentacija: CV, diploma o završenoj školi, dokaz o radnom iskustvu-nije obavezno.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, Vaše prijave možete slati na adresu:

„INFOKORP“ DOO

Trg žrtava 8.oktobra bb

74266 Tešanjka

Oglas ostaje otvoren 7 dana od dana raspisivanja javnog oglasa.

NAPOMENA: UZ PRIJAVU OBAVEZNO NAPISATI KONTAKT TELEFON.

NEMA KOMENTARA