POSAO: Potrebna dva radnika za rad na jezeru Jelen

3602
0

PREDMET: KONKURS ZA POPUNU RADNIH MJESTA

Zbog popune upražnjenih radnih mjesta, raspisujemo konkurs za:

1. KONOBAR ( 1 izvršilac);

2. KUHAR (1 izvršilac).

Mjesto rada : Jezero Jelen, Jelah.

Pozicija 1:

OPIS POSLA:

 posluživanje proizvoda iz ponude objekta;

 izražena komunikativnost, prijatno i pristojno ponašanje.

Potrebni uslovi:

 poznavanje engleskog jezika;

 obavezno radno iskustvo dvije godine dana na istim ili sličnim poslovima;

 visok nivo entuzijazma, posvećenosti, profesionalnosti, inicijative i komunikativnosti;

 dobre organizacione sposobnosti i brzinu u radu;

 profesionalan odnos, pouzdanost, odgovornost i organizovanost u poslu;

 prijatne karakterne osobine i ljubaznost;

 smisao za rad u timskom okruženju.

Pozicija 2:

OPIS POSLA:

 Pravovremena provodjenje mjera kontrole namirnica;

 Rad u kuhinji I ostali kuhinjski poslovi;

 Planiranje nabavki, kontrola zaliha, pripremanje I kuhanje obroka;

 Odrzavanje higijene kuhinje;

 SSS;

 radno iskustvo minimalno 2 godine;

 umijeće pravljenja različitih jela za veći broj osoba;

 prilagodljivost radnom okruženju;

 odgovornost na radnom mjestu;

 ;soba treba da je komunikativana, spremna na timski rad, rad u dinmičnoj radnoj

atmosferi, ljubazna, odgovorna, da posjeduje organizacijske i motivacijske

sposobnosti, samoincijativna, kreativana.

Nudimo:

 odličnu radnu atmosferu;

 dobru platu;

 mogućnosti za napredak;

 izazove;

 mogućnost smještaja;

 bonus.

Očekujemo:

 osobe spremne na izazove;

 visoko motivirane osobe;

 profesionalce;

 timske igrače.

Zainteresovani kandidati svoje molbe sa biografijom, portfoliom, fotokopijama diploma,

fotokopiju lične karte, mogu dostaviti u elektronskoj formi na mail:

[email protected], najkasnije 7 dana od dana objavljivanja, sa naznakom

„PRIJAVA NA KONKURS“.

Kandidati koji uđu u uži krug, biće pozvani na razgovor.

NEMA KOMENTARA