Raspored utakmica na malonogometnom turniru Jelah 2012

Raspored utakmica na malonogometnom turniru Jelah 2012

185
0
PODIJELI

Završene su prijave i žrijebanje učesnika za Malonogometni turnir Jelah 2012.

Donosimo raspored utakmica

16.06.2012

VRIJEME

GRUPE

UTAKMICA

REZULTAT

18,00

A3-  A4

DEDUKIĆ-UNION – TREPČE

ĐULIĆI – TESLIĆ

 

18,25

B1 – B2

CAFFE MARŠAL – JELAH

POBJEDA – TEŠANJ

 

18,50

C1 – C2

A.C. GANJGO-HYUNDAI

AS-GROUP – JELAH

 

19,15

D1 – D2

ILMA PILJUŽIĆI

CAFFE GENERACIJA

 

19,40

A1 – A2

VATROGASCI – JELAH

MLADEŽ HSP

 

 

17.06.2012.

 

DATUM

GRUPE

UTAKMICA

REZULTAT

 

18,00

E1 –  E2

MESNICA SARIĆ-JELAH

PIZZERIA ROMA-JELAH

 

 

18,25

F1  – F2

HAJDIĆ – MAGLAJ

AS SOLO-PILJUŽIĆI

 

 

18,50

G1 – G2

STENJAK – TESLIĆ

MS KOMERC- DOBOJ-JUG

 

 

19,15

H1 – H2

GORICIANA – DOBOJ-JUG

CAFFE CAPY – JELAH

 

 

19,40

I 1 – I 2

KANTIĆ-TOURISTIK

AS-MASTER – JELAH

 

 

20,05

J 1 – J 2

AUTOSERVIS ZILKIĆ-ŠIJE

BEA – JABLANICA

 

 

18.06.2012.

 

DATUM

GRUPE

UTAKMICA

REZULTAT

 

18,00

C1 – C3

A.C. GANJGO-HYUNDAI-MATUZIĆI

HASKOMERC 2 – JELAH

 

 

18,25

B1 – B3

CAFFE MARŠAL – JELAH

SS-COMPANY – JELAH

 

 

18,50

A2 – A4

MLADEŽ HSP

ĐULIĆI – TESLIĆ

 

 

19,15

A1 – A3

VATROGASCI – JELAH

DEDUKIĆ-UNION – TREPČE

 

 

19,40

D1 – D3

ILMA PILJUŽIĆI

EUROKOMERC – KALOŠEVIĆ

 

 

20,05

E1 – E3

MESNICA SARIĆ-JELAH

KLUB IN – JELAH

 

 

19.06.2012.

 

DATUM

GRUPE

UTAKMICA

REZULTAT

 

18,00

F1 – F3

HAJDIĆ – MAGLAJ

SDP GOMJENICA – TESLIĆ

 

 

18,25

G1 – G3

STENJAK – TESLIĆ

FORUM MLADIH ZA BOLJITA

 

 

18,50

H1 – H3

GORICIANA – DOBOJ-JUG

GEO-PUT – MAGLAJ

 

 

19,15

I1 – 13

KANTIĆ-TOURISTIK-

INTER – MATUZIĆI

 

 

19,40

J1 – J3

AUTOSERVIS ZILKIĆ-ŠIJE

PALAZZO-GRIN – JELAH

 

 

20.06.2012.

 

DATUM

GRUPE

UTAKMICA

REZULTA

 

18,00

E2 – E3

PIZZERIA ROMA-JELAH

KLUB IN JELAH

 

 

18,25

A1 – A4

VATROGASCI – JELAH

ĐULIĆI – TESLIĆ

 

 

18,50

A2 – A3

MLADEŽ HSP

DEDUKIĆ-UNION – TREPČE

 

 

19,15

B2 – B3

POBJEDA TEŠANJ

SS-COMPANY-JELAH

 

 

19,40

C2 – C3

AS-GROUP JELAH

HASKOMERC 2 – JELAH

 

 

20,05

D2 – D3

CAFFE GENERACIJA –

EUROKOMERC – KALOŠEVIĆ

 

 

21.06.2012.

 

DATUM

GRUPE

UTAKMICA

REZULTAT

 

18,00

F2 – F3

A.S. SOLO PILJUŽIĆI

SDP GOMJENICA – TESLIĆ

 

 

18,25

G2 – G3

MS KOMERC- DOBOJ-JUG

FORUM MLADIH ZA BOLJITA

 

 

18,50

H2 – H3

CAFFE CAPY – JELAH

GEO-PUT – MAGLAJ

 

 

19,15

I2 – I3

AS-MASTER – JELAH

INTER MATUZIĆI

 

 

19,40

J2 – J3

BEA JABLANICA

PALLAZO – GRIN – JELAH

 

Radio Antena/Jelah.info

NEMA KOMENTARA