Na magistralnom putu Šamac–Brčko jutros je došlo do teške saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovali autobus i putnički automobil.
Nesreća se dogodila oko 6.35 sati u mjestu Novo Selo, potvrđeno je iz Policijske uprave Bijeljina.
Autobus prevrnut, automobil potpuno uništen
U nezgodi su učestvovali neoplan kojim je upravljao E.Ž. i golf kojim je upravljao G.M., dok se na mjestu suvozača nalazio B.M.
“Vozač i suvozač iz automobila su zadobili tjelesne povrede o čijem se stepenu dežurni ljekari nisu izjasnili”, saopšteno je PU Bijeljina.
Prema fotografijama s mjesta nesreće, automobil je gotovo potpuno smrskan, dok se autobus nakon sudara prevrnuo pored ceste, piše Fokus.
Policija je odmah izašla na teren, a saobraćaj na ovoj dionici magistralnog puta bio je u potpunosti obustavljen.


