Tošk se pobjedom protiv Usore priključio vrhu tabele

243
0
PODIJELI

Jučer je odigran derbi između Toška i Usore.

Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 0-0. Tošk je bio malo konkretniji, imali su incijativu te su se našli u nekoliko izglednih prilika. No golman Usore, Alen Bećirović je uspio sačuvati svoju mrežu.
Drugo poluvrijeme je donijelo i više dešavanja na terenu. Tošk je krenuo dosta ofanzivnije i dolazi do vodstva. Strijelac je bio mladi Nuhanović .
Dok je Usora pokušavala izravnati rezultat,Usora stvara dvije izgledne prilike no nisu ih uspjeli realizirati pogotkom. Također treba spomenuti da je Mašić iz Usore pogodio i stativu. Tošk to sve iskorištava i dolazi do vodstva od 2-0. Strijelac Suljić.
Za konačnih 2-1 Usore, Amel Maglić postavlja predivnim udarcem iz slobodnjaka.
Utakmica je završila i sa dva isključenja. Crvene kartone su dobili Hasanbašić (TOŠK) i Dzananović (Usora).
Iz Usore su nam dojavili kako su nezadovoljni suđenjem a gotovo drugim žutim kartonom za Dženanovića.

Tošk-Usora 2-1