3 C
Tešanj
Subota, 20 Aprila, 2024

Borac iz Jelaha do vrha napunio mrežu Ilijaša, Krivaja i Radnik podijelili bodove

Borac je na domaćem terenu ugostio Ilijaš, te ih je kući ispratio sa pet golova u mreži. Ipak, gosti su ti koji su prvi došli u vodstvo. Igrala se 10. minuta kada je Ilijaš poveo 1:0, nakon autogola Osmića. Samo dvije minute nakon toga bilo je 1:1, a gol je postigao Avdić. Gosti su u 36. minuti došli do novog vodstva. Strijelac je bio Balta sa bijele tačke. Na poluvrijeme se otišlo sa vodstvom gostiju od 2:1.

Na samom otvaranju drugog dijela, tačnije u 51. minuti, domaći preko Hamzića dolaze do poravanja. Naredni gol viđen je u 73. minuti, kada je sa bijele tačke, ovaj put za domaće, bio precizan Jupić, te su domaći došli u vodstvo. Do kraja je ekipa Borca postigla još dva gola i to u samoj završnici utakmice preko Hamzića i Omića.