Borac u derbiju kola pobjedio Usoru

524
1
PODIJELI

Odlična utakmica između domaće Usore i našeg Borca u kojoj su domaćini na kraju prvog poluvremena vodili sa 2:0, čak su i gosti promašili jedanaesterac, ali u drugom poluvremenu gosti iz Jelaha uspjevaju postići 3 pogotka i upisati nova tri boda.
Sasvim zaslužena pobjeda Borca čiji su igrači pokazali veći individualni kvalitet i fizičku pripremljenost, ali sve pohvale i za igrače NK Usore koji su odigrali odličnu utakmicu.
Takođe sve čestitke navijačima obje ekipe koji su u velkikom broju (oko 600 gledalaca) bez ijednog incidenta sportski pozdravili obje ekipe.
Kamo sreće da se i “veliki klubovi” ugledaju na ove momke i da i u velikim derbi utakmicama gledamo ovako požrtvovanu, otvorenu i zanimljivu utakmicu, uz ovako fer i sportsko navijanje.

NK USORA – FK BORAC 2 : 3.