15.4 C
Tešanj
Četvrtak, 28 Marta, 2024

Golman nokautiro sudiju iz Tešnja

Nakon toga su se dogodile užasne scene na stadionu u Bihaću, a stradao je glavni sudac Ismet Ibrahimkadić.

Jedinstvo je u Bihaću danas pobijedilo Novi Travnik u 14. kolu Prve lige Federacije rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Anes Nuspahić iz penala u prvoj minuti nadoknade. Nakon toga su se dogodile užasne scene na stadionu u Bihaću, a stradao je glavni sudac Ismet Ibrahimkadić, pišu Nezavisne novine. “Nokautiran je sudac Ibrahimkadić od golmana Novog Travnika, ležao je nekoliko minuta na terenu”, navedeno je Facebook stranici Prva liga.
Gosti sucu Ismetu Ibrahimkadiću i asistentu Edinu Redžović zamjeraju navodni aut koji je dosuđen za Jedinstvo, umjesto za njih, prije jedanaesterca, pa je poslije utakmice živce izgubio upravo mladi golman Elvir Trako koji je udario suca iz Tešnja. Sve se dogodilo nakon posljednjeg sudačkog zvižduka, a posla će sada biti za Disciplinsku komisiju NS Federacije BiH