15.4 C
Tešanj
Četvrtak, 28 Marta, 2024

Ilijaš bolji od TOŠK-a, Borac pregazio Famos

Ilijaš i Borac Jelah upisali su pobjede u susretima 20. kola Druge lige FBiH grupa Centar. Borac je u Jelahu pobijedio Famos iz Hrasnice s 4:1. Do nadoknade prvog dijela golova nije bilo, ali se za prednost domaćeg tima pobrinuo Subašić, da bi nastavak donio još četiri pogotka.

Kurdić je povećao na 2:0 u 50. minuti, zatim je Mudrov pogodio za 3:0, da bi gosti u 69. minuti s penala smanjio na 3:1. Ipak, Mudrov je u 80. mintui drugim golom danas postavio konačnih 4:1.

Ilijaš je s 1:0 pobijedio TOŠK. Jedini gol na meču postigao je Akif Kovač u 67. minuti susreta.

Druga liga Centar, 20. kolo: Borac – Famos 4:1 (Subašić 45+4’, Kurdić 50’, Mudrov 61’, 80’ / Sarajkić 69'p) Ilijaš – TOŠK 1:0 (Kovač 67’)