8.9 C
Tešanj
Srijeda, 24 Aprila, 2024

Kakanj ostvario pobjedu portiv Bosne TS

Zaslužena pobjeda ekipe Kaknja, bez obzira što je prvo poluvrijeme bilo napeto i koje je završeno rezultatom 14:14. U drugom poluvremenu, gosti iz Tešnja ponovo pokazuju svoju slabost na uobičajeni način, sa velikim brojem grešaka i izgubljenih lopti, a pritom daju priliku golmanu domaće ekipe Šljivo Senadu da skupi veliki broj odbrana, što je bilo i presudno da ekipa Kaknja ostvari pobjedu. U ekipi Kaknja istakao se Duraković Kenan sa 11 pogodaka, dok je u ekipi Bosne najefikasniji bio Kobilica Amar sa 9 pogodaka.

RK Kakanj: Ćehajić, Šegić, Šljivo, Sabljaković 7, Duraković 11, Velispahić 4, Kulović, Jukulić 7, Begović, Hadrović 1, Zahirović 4, Rojo, Delić, Bjelopoljak 4.
Trener: Šestović Selmir

RK Bosna-TS: Sinanović, Beganović, Isaković, Hojkurić 1, Gušić 6, Kantić, Adžamija 2, Kobilica 9, Omahić 6, Dolamić, Jaćimović 1, Šaranović, Kotorić 2, Jusufbašić.
Trener: Filipović Ljubomir

Sudijski par: Ahmetašević Damir/Brkić Edis
Delegat: Hurić Esad

Isključenja: Kakanj: 12 minuta
Bosna-TS: 14 minuta