3.8 C
Tešanj
Subota, 20 Aprila, 2024

RK “KONJUH 2” – RK “BOSNA – TS” 16:29

Tešnjaci su ostvarili još jednu pobjedu, ovaj put u gostima, protiv ekipe “Konjuh 2” Živinice. Slobodno možemo reći da je trener Adžamija uspostavio svoj sistem i da “Bosna – TS” izgleda veoma respektabilno ove sezone.
Odlično postavljena odbrana u Dolamić/Omahić/Handžić, ozbiljna igra u napadu, predvođena mladim kreatorom Isakovićem, sjajni golman Sinanović, koji iz utakmice u utakmicu pokazuje zašto je miljenik publike, rezultiralo je još jednom pobjedom 16:29. Spomenuti Sinanović je u prvom poluvremenu jednostavno zaključao svoju mrežu, a to pokazuje i činjenica da je do 26. minute primio samo 2 gola, a skupio je preko 25 odbrana. Tucaković Dario je bio nemilosrdan i 9 puta je tresao mrežu protivnika. Omahić Enver pogađao je 6 puta, Handžić Anel 5, Isaković Zlatko 4. Kod domaćina po 3 gola postigli su Bajramović, Krajšnik, Herić i Hamzić.
Ono što raduje ekipu Tešnjaka je i to da trener Adžamija ima luksuz pružiti šansu mlađim igračima.
Konjuh 2: Omazić, Šabić, Bajramović 3, Siočić, Abdurahmanović 2, Modrić 2, Krajšnik 3, Filipović, Herić 3, Hadžić, Hamzić 3, Aljić, Alijagić.
Trener: Paligorić Dalibor
Bosna – TS: Sinanović, Kantić, Kovačević 1, Isaković H. 1, Isaković A., Mujkanović, Isaković Z. 4, Handžić 5, Omahić 6, Dolamić, Bajić, Tucaković 9, Jaćimović, Kotorić 3, Šaranović.
Trener: Adžamija Avdija
Sudije: Memić Mirza – Nurić Adnan
Delegat: Hamidović Alkibijad
Sedmerci: Konjuh 2: 4/3; Bosna – TS: 2/2
Isključenja: Konjuh 2: 4 min.; Bosna – TS: 4 min.