Uhapšen razulareni 38-godišnjak: Šakama i nogama udarao vozila, a onda prijetio policajcu

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona (MUP ZDK) jučer, 30. jula, uhapsili su 38-godišnjaka koji je pravio haos u Brezi.

Prema informacijama koje je jutros objavio MUP ZDK, sve se dogodilo u u ulici Alije Izetbegović, općina Breza, u poslijepodnevnim satima, a osumnjičeni, koji je uhapšen, jeste lice R.H. (1988.) iz Breze.

Osumnjičen je za krivična djela Oštećenje tuđe stvari i Napad na službenu osobu u vršenju poslova sigurnosti.

MUP dalje navodi:

“Osumnjičeni je, udarajući nogama i šakama, oštetio putnička motorna vozila marke Audi Q5, vlasništvo P.A. (1999.) i Audi A6, vlasništvo A.K. (1981.) iz Sarajeva, te prilikom intervencije policijskih službenika u navedenom događaju policijskom službeniku upućivao ozbiljne prijetnje.

Lice lišeno slobode i zadržano u prostorijama za zadržavanje. Obavješten dežurni tužilac.”

Povezane vijesti

Najnovije vijesti