4.3 C
Tešanj
Petak, 19 Aprila, 2024

NK TOŠK je danas u derbiju 16. kola Prve lige FBiH savladao Posušje u gostima sa 2:0.

Gosti iz Tešnja su slavili golovima Klarića iz 15. te Škrijelja iz 65. minute susreta, a ovom pobjedom su se bodovno poravnali sa Posušjem na prvom mjestu i sada obje ekipe imaju po 31 bod.

Nakon velikog trijumfa uslijedilo je veliko slavlje u svlačionici TOŠK-a, a igrači su pobjedu proslavili poznatim hitom legendarne Bebe Selimović – U srcu mome živiš samo ti.

Pogledajte ludnicu koju su napravili igrači TOŠK-a.

NK TOŠK koristi priliku da se zahvali domaćinu HŠK Posušje na fer i korektnoj utakmici, na prelijepom ambijentu te gostoprimstvu tokom boravka naše ekipe u Posušju. Puno sreće vam želimo u nastavku sezone.