Tešanj
Srijeda, 24 Aprila, 2024

XVII kolo Prve lige FBiH – grupa “Sjever”: Poraz naših rukometaša u Žepču.

Proteklog vikenda odigrano je 17. kolo Prve rukometne lige Federacije BiH – grupa “Sjever”, u kojoj nastupa naš Rukometni klub “Bosna TS ” Tešanj.

U okviru ovog kola naši rukometaši su u subotu, 07.04.2018. godine, poraženi na gostovanju u Žepču, od ekipe RK “Žepče”, rezultatom 38:34.

Naši rukometaši su pružili dostojanstven otpor domaćinu i sve do kraja prvog poluvremena imali prednost, koja se u zadnje dvije minute istopila, da bi se na odmor otišlo pri rezultatu 18:16.  I tokom drugog poluvremena, naša ekipa je napravila nekoliko brzopletih poteza koji su doveli do grešaka, što je domaćin znao iskoristiti te su na kraju sasvim zasluženo slavili.

Kod naše ekipe bolji od ostalih bili su Došić Amir sa 13 i Isaković Haris sa 8 pogodataka. Kod domaće ekipe istakli su se Bajraktarević Emir sa 12 i Jukić Tomislav sa 10 pogodaka.