10.3 C
Tešanj
Petak, 26 Aprila, 2024

Proleter poražen u Kosovi

Danas je odigrano i drugo kolo lige ZE-DO kantona. Proleter iz Makljenovca gostovao je u Kosovi.

Uz loše uvjete za igru domaćini NK Visa Kosove odnijeli su puni plijen i s 3-0 pobjedili Proleter.

Proleter se prvo poluvrijeme uspješno nosio s domaćinima te je stvorio i dvije stopostotne prilike. No domaći golman je uspješno reagirao i spriječio da gosti povedu. Nakon toga je uslijedila i kazna te su domaćini poveli s 1-0.

Drugo poluvrijeme donijelo je istu sliku kao i prvo, gosti su napadali konstantno i tako stvorili nekoliko prilika, no Vis je iz jedne kontre zabio gol za 2-0.

Konačnih 3-0 domaćini su postavili odličnom akcijom, gdje je domaći igrač nesmetano s 5 metara glavom pospremio loptu u gostujuću mrežu.