4.4 C
Tešanj
Četvrtak, 25 Aprila, 2024

Hodzic spasio cast Borca u porazu od 1:5 protiv Celika

Danas je na stadionu Sibovi pred oko 500 ljubitelja fudbala odigrana utakmica izmedju domaceg Borca i premijerligasa Celika iz Zenice.

Igraci Borca nisu mogli da prariraju fizicki bolje pripremljenoj ekipi Celika i nakon solidnih 3:3 protiv Kozare, danas su zakazali u svim segmentima igre u kojoj je zenicki klub slavio vise nego zasluzeno 1:5. Nakon pocetnih ispitivanja snaga u 15. minuti vodstvo zenicana donio je Travancica, u 35 BoÅŸičić iz penala povećava vodstvo, što je bilo sve u prvih 45 minuta. Na isteku 48. minute,  ponovo Travančić sa ivice šesnaesterca pogađa mreÅŸu domaćina. U 52. sa desne strane  HodÅŸić iz vrlo teske pozicije pogadja za 1:3, te tako spasava cast jelasana u ovom meču.

U 78. minuti Travancic centrira sa lijeve strane, a Bilonic losom reakcijom loptu salje u vlastitu mrezu i povecava prednost gostiju na 1:4.

Do kraja susreta pojačanje iz Slobode, Jasmin Mešanović pogadja za 1:5 postavlja konačan rezultat ove utakmice.

Cestitamo ekipama na fer i korektnoj utakmici, a navijace Borca pozivamo da vec za vikend pogledaju novu prijateljsku utakmicu protiv komsija iz Teslica ekipe Proletera.